Klinický psycholog, psycholog ve zdravotnictví

Psychologie, psychoterapie, rehabilitace

Práce psychologa v naší nemocnici spočívá zejména v činnosti diagnostické, psychoterapeutické a rehabilitační. Hlavním úkolem je zajištění péči o dětské pacienty, u nichž se projevila nějaká forma duševní poruchy.

Diagnostická práce psychologů poskytuje nezbytnou podporu pro práci lékařů a významně se tak podílí na rozhodování o dalším léčebném postupu. Za tímto účelem je nemocnice vybavena moderními psychodiagnostickými metodami.
Do instrumentáře jsou pořizovány nově vydávané metody.

Na našem dětském oddělení nabízíme široké uplatnění pro psychology, kde jsou hospitalizovány děti v rozmezí předškolního věku až adolescence.  Potíže našich pacientů pokrývají téměř celé spektrum dětské psychiatrie, včetně psychotických onemocnění v dětství.
K odborné diagnostice je k dispozici soubor dětských psychodiagnostických metod.

Požadujeme

• odbornost,
  • schopnost pracovat samostatně,
  • kurz Psycholog ve zdravotnictví,
  • specializaci v oboru klinické psychologie,
  • specializaci v systematické psychoterapii - výhodou,
  • morální a občanskou bezúhonnost (doložit výpisem z Rejstříku trestů).

Nabízíme

• zázemí akreditovaného pracoviště,
  • zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • nadstandartní osobní ohodnocení  (možnost až do 50 % platu),
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • možnost dojíždění z velkých měst společně s kolegy (cesta z Prahy cca 45 minut),
  • zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, 6 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na dovolenou, a další výhody).

Nástup možný ihned, případně dohodou.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: hana.kubicova@dpnlouny.cz

případně na telefonu: 415 620 140 nebo 778 520 814 - paní Hana Kubicová