NÁVŠTĚVY V DPN LOUNY OD 22. 10. 2020 - ZMĚNA

v DPN Louny platí od 22. 10. 2020

NÁVŠTĚVY V DPN LOUNY OD 22. 10. 2020
– ZMĚNA VZHLEDEM K SOUČASNÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI

1. Návštěvy se hlásí předem telefonicky na oddělení, kde obdržíte přesné informace o průběhu a organizaci návštěvy.

2. Návštěvy jsou povoleny:

➢ pondělí až neděle - maximálně na 20 minut denně za přísných epidemiologických opatření od 13.00 do 15.00 hodin.

3. Počet návštěvníků za jedním pacientem ve stejném čase je omezen nejvýše na 1 osobu na den.

4. Nadále platí, že všichni návštěvníci musí být zdraví. Zjišťujeme epidemiologickou anamnézu při vstupu.

5. Přístup na návštěvu není umožněn těm, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku nebo bolesti svalů
atd.) a mají pozitivní epidemiologickou anamnézu.

6. Všichni návštěvníci musí nadále dodržovat základní hygienická protiepidemiologická opatření - nošení ústní roušky při vstupu do budovy, dezinfekce rukou, odstupy = 2 metry, tam, kde je to možné.

8. Do odvolání nebudou povolovány terapeutické propustky.

9. Při návštěvách omezte množství dovezených věcí pro děti na nezbytně nutné množství.

10. Při vstupu do budovy měříme tělesnou teplotu termokamerou.

O dalším vývoji v souvislosti s uvolňováním protiepidemiologických opatření Vás budeme průběžně informovat.

V Lounech dne 21. 10. 2020

Mgr. Pavel Kráčmer, DiS.