Návštěvy - aktuální informace

Typ: ostatní
Důležitá informacePodmínky návštěv v DPN Louny od 15. 11. 2021 vzhledem k aktuální epidemiologické situaci

NÁVŠTĚVY V DPN LOUNY od 15. 11. 2021

ZMĚNA VZHLEDEM K SOUČASNÉ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI

Vážení návštěvníci,

V DPN Louny platí od 15.11.2021 POVOLENÍ NÁVŠTĚV RODIČŮ U HOSPITALIZOVANÝCH DĚTÍ:

1. Návštěvy se hlásí předem telefonicky na oddělení, kde obdržíte přesné informace o průběhu a organizaci návštěvy.

2. Návštěvy jsou povoleny pondělí - neděle max. na 30 minut denně za přísných epidemiologických opatření od 13 do 17 hod.

3. Počet návštěvníků za jedním pacientem ve stejném čase je omezen nejvýše na 2 osoby za den.

4. Na obou odděleních je také možnost videohovorů.

5. Nadále platí, že všichni návštěvníci musí být zdraví. Zjišťujeme epidemiologickou anamnézu při vstupu (dotazníkem)

6. Přístup na návštěvu není umožněn těm, kteří mají příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku nebo bolesti svalů, atd.) a mají pozitivní epidemiologickou anamnézu.

7. Všichni návštěvníci musí nadále dodržovat základní hygienická protiepidemiologická opatření - nošení roušky při vstupu do budovy, dezinfekce rukou, odstupy 2 metry tam, kde je to možné.

8. Do odvolání nebudou povolovány terapeutické propustky.

9. Při návštěvách omezte množství dovezených věcí pro děti na nezbytně nutné.

10. Při vstupu do budovy měříme tělesnou teplotu termokamerou.

O dalším vývoji v souvislosti s uvolňováním protiepidemických opatření vás budeme průběžně informovat.

Prim. MUDr. F. Kosová

Vytvořeno: 18. 11. 2021