O nás

Dětská psychiatrická nemocnice Louny je odborným léčebným ústavem poskytující komplexní odbornou psychiatrickou péči pacientům ve věku od 3 do 18 let věku, tj. zdravotní péči :

a) lůžkovou péči následnou

b) ambulantní péči specializovanou

Zdravotní péči poskytujeme zejména v oboru dětská a dorostová psychiatrie.

Poskytujeme odbornou následnou pedopsychiatrickou, psychologickou a zdravotní péči odpovídající současným poznatkům lékařské vědy. Přijímáme klienty s duševní poruchou a zajišťujeme jejich následné předání příslušnému pedopsychiatrickému zařízení. Na vyžádání kompetentních orgánů zajišťujeme zpracování ústavních posudků v oboru dětská a dorostová psychiatrie a klinická psychologie. Zajišťujeme konziliární služby pro ostatní zdravotnická zařízení. Poskytujeme ambulantní služby ve své ordinaci (budova nemocnice) a to pro dětskou a dorostovou populaci. Umožňujeme odborné praktické vyučování žáků středních, vyšších a vysokých škol a doškolování vlastního personálu. Pravidelně sledujeme a vyhodnocujeme kvalitu našich poskytovaných služeb vůči pacientům i veřejnosti.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší nemocnice je profesionalita a mnohaletá zkušenost. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě Vašich dotazů nás můžete kontaktovat na emailu: dpnlouny@dpnlouny.cz