Dětský den v Dětské psychiatrické nemocnici Louny

31.05.2016 19:58

31. 5. 2016 proběhl Dětský den v DPN Louny pro děti hospitalizované v nemocnici. Dětem se program připravený zaměstnanci nemocnice velmi líbil, děti soutěžily a bavily se, opékaly vuřty a měly připravené i sladké pohoštění.

Sponzoři dětského dne:

Děkujeme paní Ivě Feldbacherové, majitelce Cukrárny u Koupaliště v Lounech za připravené sladké pohoštění pro naše dětské pacienty.

Děkujeme panu Zdeňku Krupkovi, řediteli Veřejného stravování CZ, a.s. za uzenářské výrobky (špekáčky) pro naše dětské pacienty.

Děkujeme panu Romanu Kaderovi, majiteli Občerstvení - p. Kadera  Roman na Poliklinice Louny za cukrovinky pro naše dětské pacienty.

Děkujeme firmě GIFTY, s.r.o. Dolní Nová Ves 101, Lázně Bělohrad za žetony pro naše dětské pacienty.