Slavnost u Pramene

Pozvánka na divadelní představení dne 11. srpna 2016 od 15.00 hodin

Fotogalerie z proběhlé Slavnosti u Pramene:

Mirakulum Milovice

Terapeutický výlet s dětskými pacienty v Mirakulu v Milovicích dne 1. srpna 2016.

Dětem se akce velmi líbila a prověřila jejich fyzickou i psychickou připravenost.

Děkujeme tímto paní Mgr. Marii Volkmerové, díky jejímu sponzorskému daru jsme mohli dětem zajistit také mimořádně občerstvení přímo na místě.

Děkujeme také Lékárně na Poliklinice Louny, GALLIPOT, s.r.o. Lékárna věnovala sponzorský dar 3000 Kč na dopravu pacientů.

odkaz: https://www.mirakulum.cz/

Fotogalerie:

Loutky v nemocnici - Lenochodi

Anne-Catherine De Boel a Marka Míková

Dne 15. 7. 2016 se uskutečnilo divadelní představení Loutky v nemocnici - Lenochodi, které pro nemocnici zahráli herci z ŠVANDOVA DIVADLA NA SMÍCHOVĚ, scéna hl. m. Prahy.

Představení se velmi povedlo, děti byly nadšené a aktivně se do hraní také zapojily. Kromě dětí se představení také líbilo i zaměstnancům nemocnice.

Děkujeme tímto hercům Švandova divadla za nevšední zážitek doprovázený milým humorem.

Fotogalerie z představení

Návštěva Pražského hradu

Dne 2. března 2016 návštívily děti Pražský hrad za pomoci Nadačního fondu Ivany Zemanové. Dětem se celý den věnovali příslušníci hradní stráže a průvodkyně Pražským hradem. Pro děti byl připraven velice poutavý celodenní program (např. návštěva Zlaté uličky, Starého královského paláce, Katedrály sv. Víta, Baziliky sv. Jiří), včetně možnosti si osahat motorky a automobily hradní stráže. Skvělou podívanou nabídli také psovodi hradní stáže. Děti přivezl a odvezl autobus zajištěný Pražským hradem. Děti se osobně setkali s paní Ivanou Zemanovou.

Tímto velmi pěkně děkujeme manželce prezidenta paní Ivaně Zemanové za její mimořádnou pomoc našim dětským pacientům.

DNE 30. 10. 2015 NAVŠTÍVILI NAŠI DĚTŠTÍ PACIENTI ŠTEFÁNIKOVU HVĚZDÁRNU, PETŘÍNSKOU ROZHLEDNU A ZRCADLOVÉ BLUDIŠTĚ V PRAZE NA PETŘÍNĚ.

VÝLET DO PRAHY SE DĚTEM VELMI LÍBIL A ZÁROVEŇ JIM POSKYTL VZDĚLÁVACÍ EXKURZI NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVOU VE ŠTEFÁNIKOVĚ HVĚZDÁRNĚ, KTERÁ PRO NAŠE DĚTI PŘIPRAVILA VELMI ZAJÍMAVÝ PROGRAM, KTERÝ BYL ZAKONČEN PROHLÍDKOU HVĚZDÁRNY.

TÍMTO DĚKUJEME PRACOVNÍKŮM ŠTEFÁNIKOVY HVĚZDÁRNY ZA PŘIPRAVENÝ PROGRAM.

Slavnostní vystoupení Cirkus paciento dne 15. 10. 2015, které se uskutečnilo v Nemocnici Louny na Sociálních lůžkách.

Vystoupení se velmi líbilo dětem, zaměstnancům a také pacientům sociálních lůžek.

Dětská psychiatrická nemocnice Louny tímto děkuje všem účastníkům slavnostního vystoupení.

Zvláštní poděkování patří Nemocnici Louny za umožnění vystoupení v prostorách nemocnice.

Foto: Zdravotní klauni

Výlet dětí do Zoologické zahrady hl. m. Prahy dne 27. 7. 2015

Gorila nížinná, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Výlet s dětmi v r. 2015 - Památník Lidice

Exkurze s dětmi v roce 2015 - Letiště Václava Havla Praha

PODZIMNÍ PRÁZDNINY V DPN

Podzimní prázdniny v termínu 27.-29. října 2014 oslavily děti aktuálně hospitalizované v DPN kromě tvoření z přírodních materiálů, vycházek a pozdějšího budíčku i pondělním výletem do Zoologické zahrady v Děčíně.